İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vitamine Nasıl Üye Olunur?

Vitamin; birçok avantaja sahip olan ve öğrencilerin kullanımına açık bir uygulamadır. Bu anlamda vitamin’ e nasıl üye olunur? Sorusu merak edilmektedir. Uygulamaya üye olmak da oldukça kolay ve pratik adımları içerir. Vitamin’ in ana sayfasında üstte yer alan “üye ol” butonunu göreceksiniz. Butona basılır. 

Açılacak ekranda ise ad, soyad ve T.C. kimlik numarası ile doğum tarihi istenmektedir. Bu kısımda bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde olmalıdır. Sonrasında ise açılan sayfada okul, sınıf ve derslere ait olan bilgiler yer almaktadır. Öğrenci bilgileri, bu açılan ekranda da girildiğinde üyelik tamamlanmaktadır.

Vitamin Nedir?

Vitamin; ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin kullanabileceği, ortaöğretime kadar olan eğitimlerde destek bir ders çalışma platformudur. Söz konusu platform üzerinden soru çözme, ilgili konulara ait öğretici videolar izleme, yeni konular öğrenme, İngilizce öğrenme, derslere ait eğlenceli aktiviteler yapmak gibi birçok uygulama mümkündür.

Bu platform desteği ile birlikte 1. Sınıf ve 10. Sınıf arası olan her yaştan öğrenci kolaylıkla ders çalışabilir. Ve keyifli şekilde öğrenme sağlanırken, bir yandan da aktiviteler ile eğlenceli zaman geçirilir.

Vitamin Avantajları Nelerdir?

Vitamin; ilkokul ve lise arası her derse ait içerikler sunmaktadır. Dolayısıyla her sınıf düzeyini kapsayan üyelikleri bulunmaktadır. Her sınıfa uygun olan dersler, devamlı olarak güncellenmektedir. Yenilenen içerikler sayesinde Vitamin, öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde geliştirmesini, derslere hazırlanmasını sağlar.

Üyelikler, basit adımlar kullanılarak gerçekleşebilir. Milli eğitim bilgileri mevcut olan veri tabanında, bilgiler girildiğinde sistemin tanıması sağlanır. Bu da oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Genellikle bazı sınıf düzeylerinde ders çalışmanın zorlaştığı durumlarda vitamin, bu etkinliği eğlenceli hale getirir. Tüm derslerin en anlaşılır hali ile birçok farklı şekilde erişimi, vitamin ’in sağladığı avantajlardan en önemlisidir. Bunun dışında vitamin’ in avantajlarını özetlersek:

  • Katılarak, görerek öğrenme odaklı konu anlatımları
  • Yönlendirerek sıfırdan öğreten sıralı çalış özelliği
  • Eksikleri tamamlamak için tarama testleri
  • Pekiştirmeye destek olan birçok alıştırma
  • Hızlı tekrar yapmayı sağlayan özetler
  • Çalıştıkça kazanılabilen vitamin puanları
  • Çalıştıkça kazanılabilen başarı armaları

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın