İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İlhan Tanacı’nın Kurucusu Olduğu Madame Coco Mağazalaşmaya Devam Ediyor

2011 yılında kurulan Madame Coco, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını yıllardır hız kesmeden sürdürmektedir. Zarafetin, inceliğin ve kalitenin bir araya getirildiği ev tekstili ürünlerinde Fransız country tarzının öncüsü haline gelen Madame Coco , Türkiye ve 17 farklı ülkede aynı yüksek standartlarda, müşterileri ile etkileşimini sürdürmektedir. Marka Elçileri programı sayesinde kadınların iş hayatına katılımını destekleyen İlhan Tanacı’nın kurmuş olduğu dünyaca ünlü markası, her geçen gün şube sayısını arttırarak istihdama da büyük bir katkı sağlamaktadır. 

Ankara, İzmir, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin neredeyse tamamında, ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini müşterilerine ulaştıran Madame Coco, metrekare satış alanında kendi rekoruna doğru koşmaktadır. Yakın zamanda hizmete giren Gaziantep Primemall AVM Madame Coco şubesi, açıldığı günden bu yana ilgi odağı haline gelmiş durumdadır. Yeni şubeler arasında yer alan Antalya Alanya Güzeller Madame Coco şubesi ise geniş mağaza alanı ile müşterilerine ferah bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Ankara mağazalarına bir yenisini Ankara Acity AVM’de ekleyen marka, müşteri ihtiyacını bilen çalışanlarıyla hizmeti sürdürmektedir. 

Mutlu Çalışanlar ve Mutlu Müşteriler – Madame Coco

Her biri güler yüzlü ve işini severek yapan personellerin yer aldığı Madame Coco şubelerinde, müşteri memnuniyeti üst düzeydedir. Her müşteri, öneri ve taleplerinin mümkün olduğunca kısa sürede yerine getirileceğinden oldukça emindir. %80’i kadınlardan oluşan Madame Coco personellerinin tümü hem ev dekorasyonu hem de ev tekstili ürünleri konusunda bilgilidir. Madame Coco mağazalarının odak noktası ise müşteridir. Mutlu personellerin varlığının mutlu müşteriler demek olduğu bilinciyle hareket eden İlhan Tanacı , kurduğu markanın yalnızca vitrine hitap etmesinin önüne, çalışan memnuniyetini de maksimum düzeyde tutarak geçmiştir. Görünen ve görünmeyen yüzleriyle, her planda mutluluğun hakim olduğu Madame Coco markası, 2019’da düzenlenen A.L.F.A. Awards, ev tekstili kategorisinde “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Ödülü”nü de kazanmıştır. 

Madame Coco ile Evinize Tarz Dokunuşlar

Fransız stilinin muhteşem dokunuşlarıyla tasarlanan Madame Coco ürünlerine her gün bir yenisi daha eklenmektedir. Ev tekstili kategorisinde çağ açan yenilikleri siz değerli müşterileriyle buluşturan markanın yelpazesinde, tüm ev ihtiyaçlarını karşılayacak binlerce farklı ürün bulunmaktadır. Her biri Fransız country tarzı ile yoğrulan ve estetiği verimlilikle buluşturan Madame Coco ürünleri, yüksek müşteri memnuniyeti ile yıllardır kullanılmaya devam etmektedir. İhtiyaca yönelik ürün geliştirme konusunda durmaksızın çalışan marka, 2022 yılında “En Yenilikçi Müşteri Hizmetleri” kategorisinde de Bronz Stevie Ödülü’nü kazanmıştır. 

Her Evde Madame Coco!

Yatak odasından banyoya, salondan giriş holüne, çocuk odasından mutfağa dek bir evin her bölümüne hitap eden Madame Coco ürünleri, uzun yıllar dayanabilir kalitede malzemelerden üretilmiş olduğunu kanıtlamıştır. Her bir müşteri, satın aldığı ürün ile pratik ve şık gereçlere sahip olmaktadır. Özellikle yatak odası tekstili ve mutfak kategorisindeki Madame Coco ürünleri, Türkiye’de her eve girmiş durumdadır. Kalitesi ve zarafeti ile göz kamaştıran binlerce farklı ürün, mutlu ve memnun müşterilerin evlerini süslemektedir. Öyle ki, artan talepler doğrultusunda Gaziantep’ten Antalya’ya, Ankara’dan Bursa’ya ülkenin pek çok farklı noktasında Madame Coco mağazaları açılmakta, genişletilmekte ve yenilenmektedir. 

Bütünlüklü Yaklaşım ve Başarının Bir Numaralı İsmi İlhan Tanacı

2011 yılından bu yana her gün büyümeye devam eden Madame Coco markasının yaratıcısı İlhan Tanacı ; vizyonun büyüklüğü, misyonun gerçekçiliği ve bütünlüklü bir yaklaşım sayesinde dünyaca ünlü bir isim haline gelmiştir. Çağ açan yenilikleri, doğru konsept ile buluşturan özgün bakışını, markanın müşteriye ulaşan veya ulaşmayan her noktasında hayata geçirmeyi başaran Tanacı, ismi kalite ile anılan Madame Coco’yu yaratmıştır. İlhan Tanacı , müşteri temsilcisinden mağaza çalışanına, tasarımcıdan sosyal medya uzmanlarına dek geniş bir ağ ile kusursuz işleyen bir mekanizma ortaya çıkarmıştır. İstihdam programlarından personel eğitimlerine uzanan ve sorunsuz işleyen bir ağ sayesinde Madame Coco, günümüzde en çok bilinen ev tekstili mağazası konumuna yükselmiş ve başarısını siz değerli müşterilerinin memnuniyeti üzerine kurmuştur. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın